Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Hakkımızda

ETKİN | Büro Makinaları Satış ve Teknik Servisi olarak Ankara ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ''Önce Memnuniyet'' düşüncesiyle hizmet vermekte ve sizleri büro makinalarınız ile ilgili yaşadığınız sorunlardan kurtarmaktayız.

Samsung, Hp, Canon, Brother, Xerox, Oki, Ricoh, Panasonic, Epson, Lexmark, Kyocera, Konica Minolta, Sharp, Zebra gibi markaların büro makinalarınızda yaşadığınız sorunlar ne olursa olsun bu sorunlara en etkili ve en hızlı çözümleri üretmekteyiz. Gerektiği durumlarda ETKİN | Büro Makinaları Satış ve Teknik Servisi olarak yazıcılarınız için orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Bu sayede de yazıcılarınızın orijinalliği bozulmamakta ve yazıcılarınızın performansı artırılmaktadır.

Uzun süredir bu sektörde hizmet veren firmamızda tüm bakım ve onarım işlemleri garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Sizde büro makinalarınızın kaliteli bir ekip tarafından kontrol edilmesini ve onarılmasını istiyorsanız bu durumda şirketimize gelerek bizimle tanışabilir ya da iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekiplerimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunmakta ve sizlerden en uygun fiyatları talep etmekteyiz. Sunacağımız hizmetten memnun kalma garantisini veriyor ve birlikte çalışmayı bekliyoruz.

ETKİN | Büro Makinaları Satış ve Teknik Servisi olarak bizleri diğer teknik servislerden ayıran en önemli özelliğimiz siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önemimiz.

 

Servisimize getirilen büro makinalarınızdan arıza tespiti için ücret alınmamaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?