Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Acer Laptop Tamir Servisi

Acer Laptop Tamir Servisi

Dizüstü bilgisayarlar, özellikle de son 7 8 yıldır diyebileceğimiz bir şekilde, masaüstü bilgisayarların yerini almış ve sağlamlaştırmış durumda. Tabletler, akıllı telefonlar bir ölçüde alternatif olsalar dahi, fiziksel bir klavye, performanslı bir bilgisayar ve geniş bir ekran arayanlar için başlıca alternatif, yine dönüp dolaşıp laptop satın almaktan geçiyor.

Gerek tozlu ortamlarda kullanım, gerekse ortaya çıkabilecek çeşitli donanımsal ve yazılımsal hatalar, her elektronik üründe olduğu gibi laptoplarda da bir çeşit alışılmış durum diyebiliriz.
Dolayısıyla dizüstü bilgisayarlarınıza hem periyodik olarak gerekli bakımları sağlamak, hem de olası sorunları daha da büyümeden bir teknik servis yardımıyla daha da büyümeden çözmek, bir kullanıcının temel amaçları arasında olmalıdır.

Acer bilgisayarlar (bilhassa da laptoplar) kullanıcıları tarafından uzun süreli kullanım amacıyla satın alınan, genel olarak fiyat performans konusunda pek çok olumlu yoruma sahip olan ürünler arasında bulunuyor. Ancak bu performansın devamlılığını sağlamak da iyi bir kullanımın, dahası, ürünün teknik bakımlarının (ki bunlar çoğu zaman çok kısa süren, bilgisayarınızın performansını ise oldukça iyi bir konuma getiren bakımlardır) sonucu olarak ortaya çıkmakta.

Ankara içerisinde bir Acer laptop servis arıyorsanız, Etkin Büro tüm bu aramalardan sonra karşınıza çıkacak en uygun noktadır. Bu yüzden, size çalışmalamız, sağlayabileceğimiz katkılar ve neler yaptığımız hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Firmamız Etkin Büro, hem Acer laptop servisi, hem de diğer markaların ürünleri konusunda pek çok çalışma yapıp, laptopların iç temizliği, macun değişimi, klavye sorunlarının, çarpma, düşme, kırılma gibi kullanıcı kaynaklı çeşitli sorunların giderilmesi konusunda müşterilerinden tam puan almıştır.

Netbook olarak da bilinen, dizüstü bilgisayarların bir kısmından daha ufak olan bazı Acer netbooklar, yapıları gereği fanla çalışmamakta, bu da sessiz bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Ancak bu durumda ısı, bilgisayarın içerisindeki macunun daha sık aralıklarla temizlenmesini ve yenilenmesini gerektirmektedir.

Etkin Büro, bu macun değişimlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekte ve bilgisayarlarınızın korunmasına katkıda bulunmakta, performansının ilk günkü haline dönmesini sağlamaktadır. Firmamızla iletişime geçerek Acer laptop servisi arayışınıza son vermek, bir telefon uzaklığında.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?