Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Faks Tamiri ve Bakımı

Faks Tamiri ve Bakımı

Faks, günümüz dünyasında tahtını elektronik postaya, WhatsApp, Skype ve benzeri programların anlık mesajlaşma sistemlerine kaptırmış görünse bile, pek çok kurumsal şirket tarafından halen aktif bir şekilde kullanılmakta ve pek çok önemli bildirim, yazışma, sözleşme aktarımları vs. bu makineler üzerinden yapılmaktadır. Bunun dışında, pek çok telekomünikasyon firması, üyelik ya da taahhüt tarzı hizmetlerin iptali için yapılması gereken bildirimleri mail, müşteri hizmetlerine açılan telefon ya da doğrudan bildirim tarzı araçlarla kabul etmemekte, bahsi geçen iptal isteğinin faks yoluyla yapılmasını şart koşmaktadır. Dolayısıyla, bu tarz işlerde de faks makinesinin halen önem arz ettiğini söylemek mümkündür.

Ancak değişen teknolojik gelişmelerin faks makinelerini de etkilediğini ve artık bu tarz makinelerin tek, yekpare bir yapı olmadığını da gözönünde bulundurmak gerekmektedir. Günümüzde ev tipi yazıcılar, kimi fotokopi makinaları ve telefonlar, bu tarz hizmetleri vermek konusunda içerisinde fazladan bazı özellikleri taşımaktadır. Özellikle de yarı profesyonel ya da profesyonel yazıcılar (ki bunların bir kısmı all-in-one olarak tabir edilmektedir) istediğiniz herhangi bir telefon numarasına faks yollayabilmeniz için, panellerine telefonlarımızda olduğu gibi bir tuş sistemi yerleştirmiş durumdadır.

Faks tamiri ve bakımı konusu açıldığında ise, durumun özellikle bu tarz makineleri kapsamakta olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde ise, yine eskiden satın alınmış, ancak –faks makinelerinin bir özelliği de gerçekten uzun ömürlü olmaları ve kaliteli malzemelerle imal edilmeleridir- hala kullandığımız makinelerin çeşitli periyotlarla tamiri ve bakımı da, elinizdeki aletlerin ömrüne ömür katacaktır.

Firmamız Etkin Büro ise, bahsi geçen faks tamiri ve bakımı hizmetlerinin her birisini, Ankara’daki ofisinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek konusunda iddialıdır. Yaşanılan arızaları tespit, ardından sizi konu hakkında bilgilendirme ve tamir süreçlerinin her birisinde uzun zamandır yapılan bu çalışmaların tecrübesini barındıran Etkin Büro olarak, yazıcı, faks makinesi, projeksiyon, laptop gibi elektronik ürünlerinizin tamiri konusundaki arayışınızın son bulduğunu sizlere bildirmekten mutluluk duyarız.

Tamir için olduğu kadar belirli periyotlarla yapılan bakımlarda da önemli roller üstlenen ve bu işi de en iyi şekilde yapma gayesi içerisinde olan firmamıza telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?