Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Fotokopi Tamiri ve Bakımı

Fotokopi Tamiri ve Bakımı

Fotokopi makinalarının kullanımı, artık büyük küçük fark etmeksizin bütün ofislerin, plazaların ve iş merkezlerinin ortak tercihi konumunda. Artık dışarıdan alınan bir hizmet olmaktan bu sayede çıkan fotokopi, hem zamandan tasarruf etmeyi sağlıyor hem de firma kaynaklarının dışarıya çıkmasını önlemekte önemli bir rol sahibi. Zira, özellikle de belgeye, belgelemeye dayalı çalışmalar yapan, sık sık raporların elden elde, fiziki kağıtlar yoluyla dolaştığı işyerlerinde, bu tarz hizmetlerin dışarıdan alınımı pek çok handikapı da beraberinde getirmekte.

Fotokopi makinelerinin periyodik olarak gözden geçirilmesi, bakımlarının yapılması ve olası bir arıza durumunda meseleye hızlı bir şekilde müdahale edilmesi ise, firmanın genel operasyonlarının devamında önemlidir. Ayrıca, bir aksaklık, kimi zaman diğer aksaklıkların da oluşmasını beraberinde getirir ve özellikle de kurumsal firmaların bu tarz talihsizlik zincirlerini kabul etmesi mümkün değildir. Bu yüzden fotokopi tamiri ve bakımı, ciddi bir önem arz etmektedir.

Sizlere, Ankara içerisinde güler yüzle, hızla ve kaliteli çalışma anlayışıyla hizmet edecek olan Etkin Büro, fotokopi tamiri ve bakımı konusunda da sorunsuz bir çalışma vaad etmektedir. Etkin Büro'nun çalışanları, her türlü yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinasını tamir edebilecek, sorunları tespit edebilecek ve bunları size bildirebilecek yetkinliğe, donanıma sahip kişilerdir. Hizmet anlayışımız ise belirli periyotlarla kontrol edilerek, her çalışmamız sonrasında müşterilerimizden geri dönüş alınarak ve olası aksalıkları hemen gidermeye gayret ederek her geçen gün daha da sağlamlaşmaktadır.

Firmamız Etkin Büro, Xerox, HP, Epson gibi alanında isim yapmış yazıcı ve fotokopi makinesi markaları da dahil olmak üzere, istenen modellerine öncelikle hasar tespiti yapar ve sorunun nerede olduğunu bulmak, öncelikli hedef olur. Sonrasında size yapılan bilgilendirmenin ardından fiyat bilgisi verilir ve onayınız alındıktan sonra çalışma hızlıca gerçekleştirilir. Teslimatlar ise kontroller gerçekleştirildikten sonra yapılır. Bu sayede, sektörün içerisinde çalıştığımız zaman aralığı boyunca müşteri memnuniyetinin yüksek tutulması ve iyi işleyen bir işletmenin, mutlu müşterileri olmanız amaçlanır.

Firmamız Etkin Büro’yla iletişime geçmek ve fotokopi tamiri ve bakımı konusunda hizmet almak istiyorsanız, size bir telefon ve e-mail adresi kadar yakınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?