Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

HP Yazıcı Servisi

HP Yazıcı Servisi

HP markası, laptop, LCD ekran, masaüstü bilgisayar gibi konularda dünya çapında hizmet veren, oldukça önemli bir kuruluştur. Fakat tüm bu ürünlerin üretiminden önce, HP denince akla tek bir ürün gelmektedir: yazıcı. Çeşitli firmalarla kurduğu rekabet sırasında HP, kendi ürünleriyle önplana çıkma konusunda kendisini oldukça geliştirmiş ve hem ev tipi kullanıma, hem de ofislere, büyük iş yerlerine uygun yazıcıları tedarik etme konumuna gelmiştir.

Durum böyle olunca, HP yazıcı servisi konusundaki ağın da oldukça geniş olması gerekliliği karşımıza çıkmaktadır. Ancak güvenilir bir teknik servis arayışı son kullanıcı tabir edilen müşterilerimizin en önemli isteklerinden birisi haline gelmektedir. Üründen memnun kaldığı kadar teknik servisten, düzenli bakımlardan ve parça değişimi gibi çalışmalardan da memnun kalacak bir müşteri, rekabet piyasası içerisinde barınmakta olan uluslararası firmaların en önemli hedefleri arasındadır.

HP yazıcı servisi denince hatırlanması gereken firmalardan birisi olarak, sizlere firmamız Etkin Büro’dan ve yazıcı servisi konusundaki hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Uzun dönemdir HP yazıcı servisi dışında Epson, Samsung ve Xerox tarzı pek çok markanın da ürünlerini tamir etmekte, periyodik bakımlarını yapmakta olan firmamız, elektronik ürünlerinizi teslim edebileceğiniz güvenilir bir adres olmaktan gurur duymaktadır. Bu gururu ise daha öncesinde bizlerle çalışmış ve olumlu geri dönüşlerini aldığımız (halen de almakta olduğumuz), pek çok mutlu müşterimize borçluyuz.

Yazıcı servisi konusunda verdiğimiz hizmet onarım, parçaların değişimi, mürekkepli lazer yazıcıların kartuşunun, büyük makinelerin tonerinin temini gibi unsurlardan oluşmaktadır. Bunların her birisi ise emin ellerde, daha öncesinde her bir markanın ürünlerinin nasıl onarımının yapılacağına dair ayrıntılı eğitimlerden geçmiş, tecrübe sahibi, yetkin personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tamir ve bakım süreci ise şu şekilde gerçekleşmektedir. Size sunacak olduğumuz hasar tespiti yahut nelerin bakımının yapılacağına dair bildirim, sizlerin onayı dahilinde hızlı bir şekilde yapılmakta, gerekli kontroller gerçekleştirilmekte ve arızanın tamirinin, bakımın tamamlanmasının ardından teslim edilmektedir.

Bir HP yazıcı servisi arayışı içerisindeyseniz, bu arayışınızın Etkin Büro sayesinde biteceğini düşünüyor ve sizleri de yüzlerce memnun müşterimizden birisi olarak görmek istiyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?