Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Laptop & Bilgisayar Tamiri ve Bakımı

Laptop & Bilgisayar Tamiri ve Bakımı

Laptopların düzenli olarak bakımının yapılması, özellikle de yüksek performans göstermesi gereken, “iş istasyonu” tabir edilen bilgisayarlar için, oldukça önem arz etmektedir. Grafik tasarım, mühendislik hesaplamaları, video editing gibi ciddi işlerde kullanılan bu tarz bilgisayarlar, hem yapılacak çalışmaların düzenli bir şekilde yürümesi için, hem de kendilerine en başında ciddi miktarlarda kaynak harcandığı için oldukça önemlidir. Stabil tutulması gereken bu tarz ürünlerin en önemli hususlarından birisi de laptop bakımlarının iyi bir şekilde yapılmasıdır. Hele ki, bu ürünlerle sürekli seyahat etmek zorunda kalıyorsanız ve gittiğiniz yerde nasıl bir ortamla karşılaşacağınızı kestiremiyorsanız, kullandığınız dizüstü bilgisayarın sizi yarı yolda bırakmayacağından emin bir şekilde yola çıkmanız çok daha iyi olacaktır. Bunun yolu da düzenli bakımdan, yaşanan ufak çaptaki sıkıntılarda bunları kulak arkası etmeden hızlı bir şekilde müdahale etmekten ve tüm bunları yaparken de ciddi kurumlarla çalışmaktan, maliyetten kısmak adına daha büyük maliyetlere yola açmaktan kaçırmaktan geçer.

Ankara’da bu tarz çalışmaları yapan bir yer arıyor, düzenli olarak anlaşma gibi opsiyonları da değerlendirmek istiyorsanız, Etkin Büro olarak sizlerin hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Ankara laptop servisi konusunda ciddi çalışmalar yürüten işyerimiz, alanında uzman, farklı markaların, farklı iş bilgisayarlarının tamirini ve bakımını yapmakta olan çalışanları ile istediğiniz konularda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Gerek iş bilgisayarlarınız, gerekse de günlük kullanımızın için satın almış olduğunuz dizüstü bilgisayarlarınız gibi pek çok farklı elektronik ürün tarafımızdan tamir edilmekte, aksaklıkları giderilmektedir. Üstelik sadece arıza ya da hasar olduğunda bize başvurmanız gerekmemekte. Etkin Büro olarak tüm bu hizmetlerin yanında ek parçalar talep edildiğinde getirtilip montajını yapmak, performans artırma amaçlı çeşitli tavsiyeler iletmek gibi durumlarda da gerekli çalışmaları yapmaktayız. Zira farkındayız ki bir Ankara laptop servisi olmak, sadece tamir amaçlı değil, aynı zamanda ürününüzün bir arıza, bozulma gibi durumlar yaşanmadan da uzun süreli kullanımı konusunda gerekli desteği sağlamayı gerektirmektedir.

İyi bir Ankara laptop servisi arayışınız varsa, Etkin Büro ile çalışmaya başlamanın malum arayışa son vereceğini düşünmekteyiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?