Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Uzun bir süredir hayatımızda olan projeksiyon, özellikle sunumların, video tanıtımlarının yapıldığı yerlerin olmazsa olmaz elektronik ürünlerinden birisidir. Kullanım alanı oldukça geniş olduğu için, sahibi olduğu kafede maç izletmek isteyen işletme sahibinin de, sunumlarını daha profesyonel bir şekilde müşterilerine sunmak isteyen beyaz yakalı çalışanların da, LCD ekran gibi ürünleri tercih etmeyip, evinde geniş bir duvara yansıttığı ekranı ile sinema keyfi yaşamak isteyen kişisel kullanıcının de en baştaki tercihi, projeksiyonlar ve onları destekleyen, yan ürünleri olmaktadır.

Projeksiyon kullanımı ve kendisinden alınan geri dönüş oldukça keyifli, verimli olduğu kadar, bazı durumlarda yaşanan sorunların ortadan kalkması da bir o kadar önemlidir. Projeksiyonların ampul tamiri, ampul dışındaki gerekli yedek parçaların yetkin ellerde, güvenilirliğinden emin olunacak bir şekilde temin edilmesi ve bunların takılması, son kullanıcının yapamayacağı (firmalar tarafından da hiçbir şekilde tavsiye edilmeyen) profesyonel çalışmalardır. Bu da bizi, Ankara projeksiyon servisi konusunda güvenebileceğiniz yetkin firmaların var olup olmadığına götürüyor.

Etkin Büro olarak projeksiyonlarınıza dair yaptığımız her bir işlem garantimiz altındadır ve bu garanti, bizimle daha öncesinde çalışmış ve memnuniyetini de çeşitli kanallar aracılığıyla ifade etmiş olan müşterilerimizin olumlu yorumlarının bir devamı niteliğindedir.

Dilerseniz bir miktar da firmamızın Ankara projeksiyon servisi konusunda neler yaptığından bahsedelim.

Hasar tespitinin, neler yapılması gerektiğinin ve bunların işçilik dahil bedellerinin size iletilmesinin ardından, sizin de onayınızın olması dahilinde gerekli yedek parçaları titizlikle, garantili olarak temin ediyor, sonrasında montajlarını, dolayısıyla da projeksiyonunuzun tamirini gerçekleştiriyoruz.

Bunun dışında ise, eğer düzenli bir bakım, kontrol hizmeti istemeniz halinde, bu çalışmaları da yine sizi her aşamada bilgilendirmek suretiyle başlatıyor ve bu ilkeler ışığında tamamlıyoruz. Bu sayede hem projeksiyonunuz daha ciddi arızalarla karşılaşmadan tamir edilmiş oluyor, hem de kullanım amacı dahilinde vermekte olduğu hizmet aksamıyor.

Projeksiyonunuz (yahut kullanım amacına ve işyerinizin büyüklüğüne göre projeksiyonlarınız) emin ellerde olsun istiyorsanız, Etkin Büro olarak sizlere bir telefon, bir mail adresi kadar uzaktayız. Eğitimli teknik personelimiz ve kurumsal anlayışımızla sizleri en kısa zamanda bekliyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?