Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Toner Dolumu & Sarf Malzeme Temini

Toner Dolumu & Sarf Malzeme Temini

Fotokopi makineleri öğrencilerin, kişisel kullanıcıların ve fotokopi ihtiyacı olan bireylerin olduğu kadar, aynı zamanda şirketler, kurumsal hizmete ihtiyaç duyan kişiler ve kamu kuruluşları için de ciddi önem arz etmektedir. Bu makinelerin pek çoğu ise, büyük boyutlu işleri halletmek durumunda oldukları için, kartuşlardan daha büyük hacimli ve daha çok baskı alma imkanı sağlayabilen tonerlerden kullanmaktadır.

Toner dolumu ise, özellikle de okulların, üniversitelerin, sürekli olarak kağıt bazlı çalışma yapan özel eğitim kurumlarının en öncelikli ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Tonerde çıkan herhangi bir problem ya da bir tonerin –örneğin bütün okulu ilgilendiren bir sınav gibi- önemli bir etkinlik öncesinde bitmesi, kurumu krize sokabilir. Bu yüzden toner dolumlarının düzenli bir şekilde yapılması, sarf malzemesi adı verilen zarf, dosya kağıdı gibi önemli malzemelerin temininin ise kurumsal bir firmayla anlaşılarak, doğrudan sağlanması gerekmektedir.

Aynı şekilde, toner dolum işleminin de doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Tecrübesiz, konuya hakim olmaktan uzak, merdivenaltı olarak da tabir edilebilecek yerlerde yapılan toner dolumları hem verimsiz, fayda sağlamaktan uzak olacaktır; hem de işi tonerinize, yaptığınız çalışmalara, hatta tonerin takıldığı fotokopi makinasına dahi zarar verebilecek noktalara getirebilecektir

Firmamız Etkin Büro, yazıcı tamiri, faks makinelerinin onarımı ve bakımı, laptoplarınızın onarılması gibi işlemlerin yanı sıra toner dolumu ve sarf malzeme temini işlemlerini de üstlenmektedir. Çalıştığınız okullara, kamu kurum kuruluşlarına, özel şirketlere, hususi işyerinize ve daha pek çok yere, toner dolumu hizmeti vermekteyiz ve sarf malzeme temini yapmaktayız.

Üstte, toner dolum hizmetinin doğru bir şekilde yapılması gerektiğini söylemiştik. Firmamız Etkin Büro, bu konuda da gereken çalışmaların gerçekleştirilmesi için rol almakta. Toner dolumu tonerinize zarar vermeyecek şekilde yapılmakta ve teslimi böyle gerçekleştirilmektedir. Böylece firmamız tarafından dolumu yapılan tonerleri herhangi bir kaygı taşımadan makinelerinizde kullanabilirsiniz.

Toner dolumu ve sarf malzeme temini konusunda iyi bir firma bulmanın zor olduğunu farkındayız. Biz de bu yüzden, bahsi geçen açığı, en azından Ankara’da kapatmak adına sektörde yer aldığımızı bildirmek isteriz. Bize telefon, e posta gibi araçlar üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?