Açılıyor...

Teknik servisimize hoş geldiniz.

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 - 18:00

Yazıcı Tamiri ve Bakımı

Yazıcı Tamiri ve Bakımı

Mürekkepli, lazer, siyah beyaz, renkli opsiyonları fark etmeksizin, yazıcıların varlığı daha da yaygınlaştı ve kullanım alanları çok ciddi şekillerde genişledi. Eskiden sadece belirli evlerde, işyerlerinde olan yazıcılar, şimdi faks makinalarının bile yerini almış durumda ve  her istediğimizde elimizin altında olmasının konforunu, çeşitli şekillerde çıkarmaktayız. Üstelik hem evlerde, hem de işyerlerinde masrafı azaltmasıyla bilinen yazıcılar, ister mürekkepli, ister tonerli olsunlar, bizi çeşitli yerlere git gel yapma zahmetinden de kurtarıyorlar ve bu açıdan zaman, para, emek gibi pek çok unsurdan tasarruf etmemizi sağlıyorlar.

Ancak yeri geliyor, kartuş, toner değişimi, arızalanan yazıcıların tamiri gibi çeşitli durumlarla muhatap olmamız gerekebiliyor. Bunlar her zaman kendimiz elle yapabileceğimiz, kolaylıkla halledebileceğimiz sorunlar, değişiklikler olamayabilir. Bu sorunu çözmenin en kolay yolu ise güvenilir, ne yaptığını bilen -ve hatta daha da önemlisi sizin ne yaptıklarını bildiğiniz- bir teknik servis ile çalışma yürüterek, işi yetkili ellere bırakmak, böylece daha rahat etmektir.

Ankara yazıcı servisi konusunda bir alternatif arama ihtiyacı hissediyorsanız, yazıcı türü, modeli ve yılı fark etmeksizin sizlere bu konuda iyi bir hizmet sunabilecek yeri buldunuz diyoruz: firmamız Etkin Büro.

Firmamız Etkin Büro, üstte bahsedilen tüm bu çalışmaların titizlikle yapıldığı, personellerin hem çalışma öncesinde ayrıntılı eğitimler aldığı, hem de çalıştıkları süre zarfında kendilerini sürekli geliştirdikleri ve sizin sorunlarınıza kesin çözümler bulduğu bir kuruluş olarak müşterilerini memun etme odaklı bir çalışma yürütmektedir. Ankara yazıcı servisi de tıpkı laptop tamiri gibi, çalışmalarımızı sürdürdüğümüz sahalardan bir tanesi olarak hizmetinizdedir.

Çok amaçlı yazıcılar, renkli çıktı alabildiğiniz büyük şirket makineleri kadar ev kullanımına uygun, daha ufak makinelerin de tamirini gerçekleştirmekteyiz. Hasar tespitinin ardından sizlere yaptığımız bilgilendirme sonrası gerekli işlemleri yapıyor, teslimatı gerçekleştiriyor, sizlerin sorunsuz bir şekilde kullanacağı yazıcıyı sizlere sağlamış olmanın mutluluğu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara yazıcı servisi arayışınıza son vermek ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en temel amacımızdır diyebiliriz.

Etkin Büro’ya Ankara içinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, bizimle doğrudan iletişim kanalı olarak telefon ya da e-mail adresimize ulaşmayı da değerlendirebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?